Showbiz

“Njëra pjesë më thotë të qëndroj”, nusja e Berishës në dyshime me fytyrën e mbuluar, Armina: Të largohem apo…(Foto)

Në një postim të bërë në rrjetet sociale, Armina Mevlani shpreh dyzimet e saj për të qëndruar apo për t’u larguar, se nga ku blogerja s’e bën të ditur.
Featured image of article: “Njëra pjesë më thotë të qëndroj”, nusja e Berishës në dyshime me fytyrën e mbuluar, Armina: Të largohem apo…(Foto) Armina Mevlani

TIRANË– Blogerja shqiptare Armina Mevlani e njohur ndryshe edhe si nusja e ish-kryeministrit Sali Berisha, pasi është e fejuar me djalin e këtij të fundit, Shkëlzenin, është futur në dyshime të forta.

Në një postim të bërë në rrjetet sociale, Armina Mevlani shpreh dyzimet e saj për të qëndruar apo për t’u larguar, se nga ku blogerja s’e bën të ditur.

“Një pjesë më thotë të rri e tjetra të largohem! Anët e një binjaku,”- shkruan blogerja krahas fotos bardhezi me flokët që i kanë mbuluar fytyrën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Armina është mjaft e komentuar në media për shkak të lidhjes që ka me Shkëlzen Berishën, me të cilin para një viti shpalli fejesën zyrtarisht. Tashmë blogerja s’i ndahet familjes Berisha në dreka dhe ftesa të shumta.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment