Sport

Një xhaxha krenar si Graniti, futbollisti i Arsenal publikon postimin emocionues për vëllain që u bë baba

Kësaj ardhje në jetë i është gëzuar edhe vëllai i Taulantit, Graniti i cili gëzimin e tij e ka shprehur nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Instagram.
Featured image of article: Një xhaxha krenar si Graniti, futbollisti i Arsenal publikon postimin emocionues për vëllain që u bë baba

Ditën e djeshme, Taulant Xhaka dhe bashkëshortja e tij Arbnora, u bënë prindër për herë të parë. Në jetë erdhi djali të cilin e pagëzuan me emrin Klevis. Kësaj ardhje në jetë i është gëzuar edhe vëllai i Taulantit, Graniti i cili gëzimin e tij e ka shprehur nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

Postimi i plotë:

“Doja të ndaja me ju gëzimin dhe emocionin më të madh që kam ndjerë sot kur mora lajmin që jam bërë XHAXHA. Faleminderit ZOT! Vëllai im, Taulant Xhaka, dhe Arbnora sollën sot në jetë djalin e mrekullueshëm me emrin Klevis, që ta gëzojë emrin, të këtë jetë të gjatë dhe plot shëndet në jetë. Axha Granit ju uron çdo të mirë dhe sa me shumë shëndet për ju të gjithë.

Të njëjtin gëzim dhe emocion kam ndjerë, si ditën që u bëra vetë baba. Zot, faleminderit për këtë dhuratë. Jam shumë, shumë i lumtur dhe me fat që ju kam. Axha Granit, Leonita  dhe Ayana ju duan fort. Jemi shumë, shumë krenarë. Gjithmonë do jemi me ju”, shkruan Granit Xhaka.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

I would like to share with you the greatest joy and emotion that I’ve experienced yesterday! However, yesterday I became an uncle. Thank you God 🙏🏻 My dear brother @tx.34 and his wife @__arbnoraaaaaa__ gave birth to their wonderful son Klevis yesterday. ❤️ Klevis, from the bottom of my heart, I wish you good health and success in your life, my little nephew. ❤ Uncle Granit is very proud of you. I felt the same joy and excitement when I became a father myself. Thank you God for this great gift. 🙏 I am very, very happy and glad to have you here with us. Uncle Granit, @leonita.x and Ayana love you very much – we are very, very proud. We will always be there for you ❤❤❤❤ ——————————————- Doja të ndaja me ju Gëzimin dhe emocionin më të madh që kam ndjerë pram kur mora lajmin që jam bërë XHAXHA. Faleminderit ZOT🙏🙏😀. Vëllai im @tx.34, dhe @__arbnoraaaaaa__ sollën pram në jetë djalin e mrekullueshëm me emrin Klevis❤që ta gëzojë emrin , të këtë jetë të gjatë dhe plot shëndet në jetë. Axhi Granit ju uron çdo të mirë dhe sa me shumë shëndet per ju gjithë. Njejtë gëzim dhe emocion kam ndje si ditën që u bëra vetë babë. Zot faleminderit për këtë dhuratë. 🙏👌Jam shum shum i lumtur dhe me fat që ju kam. Axhi Granit, @leonita.x , dhe Ayana ju duan fort ❤ jemi shum shum krenar. Gjithmonë do jemi me ju ❤❤❤❤ #family #prouduncle #stayhealthy #gx34

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

(E.Ç/Dosja.al)

Shto Koment