Aktualitet

Një vit pas tërmetit, Prokuroria e Krujës merr 10 persona nën hetim për shkollën “Ramazan Jangozi” në Thumanë, mes tyre funksionarë të Bashkisë

Për godinën e dëmtuar janë vënë nën hetim 10 persona, të cilët akzuohen për shpërdorim detyre dhe falsifikim të dokumentave.
Featured image of article: Një vit pas tërmetit, Prokuroria e Krujës merr 10 persona nën hetim për shkollën “Ramazan Jangozi” në Thumanë, mes tyre funksionarë të Bashkisë Foto ilustruese

KRUJË– Një vit pas tërmetit të 26 nëntorit të 2019, Prokuroria e Krujës ka regjistruar procedimin penal për shkollën e dëmtuar ”Ramazan Jangozi” në Thumanë.

Për godinën e dëmtuar janë vënë nën hetim 10 persona, të cilët akzuohen për shpërdorim detyre dhe falsifikim të dokumentave.

vijon…

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.al)

 

 

Shto Koment