Showbiz

‘Nje vit pa të prekur dorën, pa të ndjere erën’/ Dojna Mema prek me dedikimin që i kushton babit të saj në 1 vjetorin e ndarjes nga jeta

Diten e sotme behet nje vit qe kur babai i moderatores Dojna Mema eshte ndare nga jeta. Dojna i ka kushtuar te atit fjalet me te ndjera.
Featured image of article: ‘Nje vit pa të prekur dorën, pa të ndjere erën’/ Dojna Mema prek me dedikimin që i kushton babit të saj në 1 vjetorin e ndarjes nga jeta Dojna Mema

TIRANË– Moderatorja Dojna Mema ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto me të atin, i cili nuk jeton më prej 1 viti.

Dojna i ka dedikuar babait fjalët më të ndjera që dikush ia kushton personit që nuk jeton më. Ajo shkruan se është bërë një vit që nuk ia ka prekur dorën, nuk ia ka ndjerë erën dhe nuk e ka përqafuar.

‘Nje vit pa te prekur doren, pa te ndjere eren dhe pa te perqafuar. Nje vit ku zemren e kam patur plot me ty dhe mendjen cdo dite tek ti. Faleminderit bab qe ke qene aq prane meje sa tani qe nuk je me fizikisht ,jemi bere NJE e vetme. Ti je une, e une jam ti. Gjithmone!’

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema)

(A.B)/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment