Showbiz

Një video duke imituar Adelina Ismailin, Greta Koçi 5 vjeçe do ju shkrijë së qeshuri

Greta Koçi na paralajmëroi që do të ndante me ne një kujtim shumë të bukur nga fëmijëria, dhe sapo e bëri.
Featured image of article: Një video duke imituar Adelina Ismailin, Greta Koçi 5 vjeçe do ju shkrijë së qeshuri Këngëtaret, Adelina Ismaili dhe Greta Koçi.

Këngëtarja, Greta Koçi ka vendosur të ndajë një video shumë të bukur, të moshës 5 vjeçare ku kërcen dhe këndon duke imituar idhullin e saj të fëmijërisë, Adelina Ismailin.

Ajo duket në video bashkë me dy vajza të tjera të moshës së saj dhe vetëm 5 vjeçe, duket talenti i saj, në këndim dhe kërcim. Me një koreografi të realizuar nga vetë Greta, ajo shkruan se Adelinën e ka pasur idhullin e saj.

“Kjo jam unë 5 vjeçe duke kënduar dhe imituar një ndër këngët dhe këngëtaret më të dashura, Adelina Ismaili. Shikoni çfarë koreografie dhe çfarë fytyreee, ndërkohë që përball në TV shihja Adelinën”,-shkruan Greta Koçi bashkëngjitur videos së publikuar.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kjo jam une 😄🙈 5 Vjec duke kenduar dhe imituar nje nder kenget dhe kengetaret me te dashura @adelinaofficiel ..(shikoni cfare koreografie dhe cfare fytyreee😂)nderkohe qe perball shihja ne tv Adelinen 😊😍

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1) on

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment