Horoskopi

“Një takim do ju zgjojë pasionin dhe fantazinë”/ Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë: Nuk ju mjaftojnë vetëm të dhënat materiale…

Sipas Meri Shehut ditën e sotme hëna e re është në shenjën e binjakëve ndërsa afërdita është e kundërt në këtë shenjë horoskopi.
Featured image of article: “Një takim do ju zgjojë pasionin dhe fantazinë”/ Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë: Nuk ju mjaftojnë vetëm të dhënat materiale… Horoskopi

TIRANE– Në horoskopin e ditës së sotme nga astrologia Meri Shehu paralajmërohet shenja e demit pasi siç duket nuk i mjaftojnë vetëm të dhënat materiale që kanë por i duhet dituria, shkolla dhe informacioni.

Dashi

Sot do keni nje fillim te ri ne planet tuaja si edhe nje rikthim në disa çështje të rëndësishme në takime në jetën personale apo në një vendim jete.

Demi

Sot duhet te kuptoni që nuk mjaftojne vetëm të dhenat materiale apo projekti i duhur per te ecur perpara. Ju duhet edhe dituri shkolle informacion dhe klas.

Binjaket

Ne jeten personale do ndodh nje cudi e madhe. Nje person i rendesishem do flasi shume mire per ju dhe kjo do ju hap dyert. Por mund te keni fat edhe nga statujat apo besimet qe keni.

Gaforrja

Ne mendjen tuaj sot do kristalizohet nje respekt per dike qe e keni nen vleresuar dhe qe ju rikthehet si kujtim apo mesim ne jeten tuaj.

Luani

Do ndjeheni te vleresuar ne qellimet tuaja dhe ne kontaktet shoqerore ku bashke me punen do perparoj edhe nje njohje e lënë pergjysem nga e kaluara në planin personal.

Virgjeresha

Nese nuk do pranoni asnje eperor qe t’ju drejtojë në planet apo jeten tuaj atehere me patjeter duhet te gjeni nje burim frymezimi apo respekti tek figurat e rendesishme qe kane bere histori.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Peshorja

Nje takim shume interesant ne jeten tuaj personale do ju zgjoj pasionin dhe fantazine per te bere gjera madheshtore ne jetn tuaj por edhe ne punen tuaj.

Akrepi

Sot do keni frike se mos nuk jeni qënë figura me e dashur ne syte e te dashurit apo te dashures tuaj. Kjo ju detyron te silleni si nje person me vlera te veçanta.

Shigjetari

Do ju rikthehet nje mundesi bashkpunimi por tashme gjerat kane ndryshuar. Mund te mos punoni per idete e nje njeriu te vogel por te nje personi qe frymezohet nga perendite.

Bricjapi

Asnje gjepur apo situate qe nuk lidhet konkretisht me punen dhe parate veshtire se ju zgjon sot interesin deri ne momentin qe do ju ndodhin gjera qe do ju cudisin dhe do ju bejne te luteni diku.

Ujori

Merreni me qetesi diten se keni fillime te reja dhe njohje te reja dhe dashuri te reja. Ka mundesi ne jeten tuaj te ndodhin ngjarje qe i keni enderruar gjithmone qe lidhen me nje nivel te larte mendimi dhe besimi.

Peshqit

Dita e sotme duhet tju beje te beni ndryshime ne ambjentin ku jetoni dhe te fusni objekte e zbukurime qe kane te bejne me statuja perendish apo qe mbartin energji te vecante.

(A.B)/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment