Showbiz

Një njerkë ëndrrash si Zaimina, me Khloe dhe dy vajzat e burrit kalojnë pasditen bashkë: Motrat… (FOTO)

Zaima Vasjari duket se saç është një nënë e përkushtuar për vajzën e saj biologjike Khloe, aq është edhe për dy vajzat, tashmë të rritura të bashkëshortit.
Featured image of article: Një njerkë ëndrrash si Zaimina, me Khloe dhe dy vajzat e burrit kalojnë pasditen bashkë: Motrat… (FOTO) Zaimina Vasjari me vajzat e bashkëshortit dhe me Khloe-në.

TIRANË– Zaimina Vasjari duket se ka një harmoni të plotë me vajzat e bashkëshortit të saj, dhe këtë e ka treguar në disa momente. Por, një foto e shpërdarë nga këngëtarja në InstaStory e theksoi edhe më shumë faktin se Zaimina është njerka e dëshiruar.

Ajo kujdeset që Khloe të jetë e lidhur shumë me dy motrat e rritura, dhe bën të mundur që vajzat të kalojnë kohë bashkë.

“Motrat me një qëllim”- shkruan Zaimina mbi foton e postuar në Instagram.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Tre vajzat duken të jenë të përqëndruara në parkun e lodrave ku kanë shkuar të argëtohen. Të treja në një pozicion, Zaimina nuk i ka rezistuar kësaj fotoje.

Postimi i Zaimina Vasjarit në InstaStory.

(R.L/Dosja.al)

 

Shto Koment