Aktualitet

“E pyete by***n mirë kur erdhe në hotel?”/ S’përmbahet gruaja, grushta dhe shpulla ndaj burrit që e tradhëtoi, i dehuri vetëm rri ulur në makinë

VIDEO
Personi që ka filmuar ngjarjen tregon se ai ishte i dehur dhe vetëm qëndronte teksa gruaja e qëllonte. Ajo gjithë kohës i kërkonte llogari se përse e kishte tradhëtuar dhe kishte shkuar në hotel, ndërsa nuk e ndalte për asnjë çast dhunën ndaj tij.
Featured image of article: “E pyete by***n mirë kur erdhe në hotel?”/ S’përmbahet gruaja, grushta dhe shpulla ndaj burrit që e tradhëtoi, i dehuri vetëm rri ulur në makinë Pamje nga videoja

TIRANË– Një ngjarje e dhunshme ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në kryeyqtet. Një grua është filmuar duke qëlluar bashkëshortin e saj, i cili ndodhej në makinë.

Personi që ka filmuar ngjarjen tregon se ai ishte i dehur dhe vetëm qëndronte teksa gruaja e qëllonte. Ajo gjithë kohës i kërkonte llogari se përse e kishte tradhëtuar dhe kishte shkuar në hotel, ndërsa nuk e ndalte për asnjë çast dhunën ndaj tij.

Më kishe dhënë fjalën që s’do shkoje në hotel më. Më kishe dhënë fjalën! Më ke nxirë more. Lësho duart pot ë them. Mendove për gruan kur erdhe në hotel këtu. E pyete by**** mirë kur erdhe në hotel? Se mos i vën këto veprime pa pyetur mirë b*****?,”-dëgjohet gruaja.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m./dosja.al)

Një Koment në ““E pyete by***n mirë kur erdhe në hotel?”/ S’përmbahet gruaja, grushta dhe shpulla ndaj burrit që e tradhëtoi, i dehuri vetëm rri ulur në makinë

  1. Ngjarje e dhunshme. Kjo eshte shkleje pruvatesie dhe shume e ulet

Shto Koment