Showbiz

Një muaj të martuar, Blero i bën dedikimin e ëmbël Afronës, që çdo vajzë do donte ta dëgjonte në mëngjes (FOTO)

Si Blero edhe Afrona janë teje aktivë në rrjetet sociale nga ku ndajnë çaste të ndryshme nga jeta e tyre.
Featured image of article: Një muaj të martuar, Blero i bën dedikimin e ëmbël Afronës, që çdo vajzë do donte ta dëgjonte në mëngjes (FOTO) Afrona Dika dhe Blero Muharremi

TIRANË-  Çifti më i ri i showbizzi shqiptar, Blero Muharremi  dhe Afrona Dika të cilët e kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë muajin e kaluar duket se po  e shijojnë  më së miri këtë periudhë si burrë dhe grua.

Si Blero edhe Afrona janë teje aktivë në rrjetet sociale nga ku ndajnë çaste të ndryshme nga jeta e tyre.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Së fundmi, këngëtari  teksa ka publikuar një foto të Afronës me fustanin e bardhë nga dita e dasmës krahas saj shkruan: Gjithmonë do jem aty për ty, dhe e shoqëron me dy emoji, një zemër dhe një botë.

A.C/Dosja.al

Shto Koment