Showbiz

Një muaj të martuar, Besnik Krapi lë vetëm Jonida Vokshin: Qishtu qenka kjo punë(Foto)

Vetëm pak kohë pas lumturisë mes tyre dhe dasmës së bujshme mes çiftit duket se gjërat kanë ndryshuar.
Featured image of article: Një muaj të martuar, Besnik Krapi lë vetëm Jonida Vokshin: Qishtu qenka kjo punë(Foto) Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi

PRISHTINË- Rreth një muaj  më parë aktorja njëkohësisht edhe moderatorja shumë e njohur i dha  fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë  me  Besnik Krapin në martesë.

Dasma  e tyre ishte teje madhështorem, ku u prit mirë dhe u pëlqye  jo vetëm nga miqtë e çiftit por edhe  nga fansat.

Ata i thanë po njëri-tjetrin në dasmën e tyre të veçantë buzë detit, ndërsa mënjëherë kanë nisur jetën e tyre si familje në kryeqytetin e Kosovës.

Kujtojmë që pas dasmës çifti udhëtoi jashtë Shqipërisë për të kaluar muajin e mjaltit, ku treguan përmes rrjeteve sociale  se kaluan  vërtet shumë bukur.

Vetëm pak kohë pas lumturisë mes tyre dhe dasmës së bujshme mes çiftit duket se gjërat kanë ndryshuar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Përmes një fotoje të publikuar në Instagram, Bensiku ka treguar se pavarësisht të martuar akoma ka liri.

Jonida Vokshi, qishtu ish kjo punë. Ti me shoqe unë me shokë”, shkruan Krapi ku shfaqet për një drekëme shokë.

Nëse të gjithë i tremb martesa, bashkëshorti i Jonidës  ka treguar se nuk qenka edhe aq keq.

A.C/Dosja.al

Shto Koment