Politike

“Një minutë, po flet kryeministri”/ Paulin Sterkaj NDALON fjalimin: S’dua t’ja prish Ramës

VIDEO
Teksa po shprehej se kryeministrit Edi Rama do t'i kërkonte financime për qytetin, ndërpreu papritur fjalën e tij. 
Featured image of article: “Një minutë, po flet kryeministri”/ Paulin Sterkaj NDALON fjalimin: S’dua t’ja prish Ramës Paulin Sterkaj

SHKODËR– Deputeti i Partisë Socialiste Paulin Sterkaj ka ndërprerë fjalën e tij para qytetarëve të Shkodrës. Teksa po shprehej se kryeministrit Edi Rama do t’i kërkonte financime për qytetin, ndërpreu papritur fjalën e tij. 


Më tej, sqaroi se kreu i qeverisë po fliste dhe nuk dëshironte që t’ja prishte fjalën. 

“Një minutë, po flet kryeministri e nuk dua t’ja prish këtë mundësi,“-tha deputeti Sterkaj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: Rama ndryshon version nga Lezha, vetëshpall fitoren ndaj Bashës, në Shkodër përmend komunizmin: PD është mallkimi i Enver Hoxhës për ju. Sulm ndaj Tom Doshit, kryeministri: Dakord me ambasadoren amerikane

(k.m/dosja.al)

Shto Koment