Showbiz

Një më i vogël, një më i madh diçka nuk shkon me gjoksin e Kejvina Kthellës! Ish-velina mund të ketë probleme me protezat e silikonit

FOTO
Në shumë foto, ku Kejvina shfaqet me bikini, vihet re një diferencë mes dy gjokseve, njëri duket më i madh, ndërsa tjetri më i vogël.
Featured image of article: Një më i vogël, një më i madh diçka nuk shkon me gjoksin e Kejvina Kthellës! Ish-velina mund të ketë probleme me protezat e silikonit Kejvina Kthella

TIRANË– Kejvina Kthella, e njohur për publikun si ish-velina e emisionit “Xing me Ermalin”, mund të ketë një problem me gjoksin, të cilin, vetëm para pak muajsh deklaroi se e ka bërë.

Në shumë foto, ku Kejvina shfaqet me bikini, vihet re një diferencë mes dy gjokseve, njëri duket më i madh, ndërsa tjetri më i vogël.

Ka ndodhur shumë herë që të kemi dëgjuar raste kur proteza e silikonit, ka lëvizur disa muaj pasi është vendosur, dhe kjo për shkak të mos respektimit të normave që duhe ndjekur pas operacioneve të tilla. Ky mund të jetë edhe rasti i Kejvinës!

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Gjithsesi, nuk dimë ta themi me siguri, mund edhe të jetë një rastësi që shum herë, njëra anë e reçipetave i shkon shtrembër. Ju si mendoni?

(f.m/dosja.al)

Shto Koment