Showbiz

Një i dashur romantik si Ledri Vula! Reperi poston foto me të dashurën brenda makinës, Sara Hoxha e puth në ballë (FOTO)

Të dy janë në një makinë, ndërsa Ledri me sytë e mbyllur ka mbështetur kokën në tek supi i Sarës, ndërsa ajo i jep një puthje.
Featured image of article: Një i dashur romantik si Ledri Vula! Reperi poston foto me të dashurën brenda makinës, Sara Hoxha e puth në ballë (FOTO) Sara Hoxha dhe Ledri Vula

PRISHTINË– Pak kohë më parë, reperi Ledri Vula zyrtarizoi lidhjen e tij me Sara Hoxhën. Ai ka postuar sot një foto me të dashurën e tij në Instastory.

Të dy janë në një makinë, ndërsa Ledri me sytë e mbyllur ka mbështetur kokën në tek supi i Sarës, ndërsa ajo i jep një puthje.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Sara Hoxha dhe Ledri Vula

Reperi nuk e ka komentuar foton por ka zgjedhur që vetëm t’i bëjë ‘tag’ të dashurës së tij, duke i kursyer edhe fjalët romantike.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment