Showbiz

Një foto ‘tipike’ në shtëpi, plot dashuri. Ja si duket Alban Dudushi

Bieta shpërndau një foto pa filtra dhe të gjithë jemi kuriozë të shikojmë Alban Dudushin!
Featured image of article: Një foto ‘tipike’ në shtëpi, plot dashuri. Ja si duket Alban Dudushi Moderatorët. Bieta Sulo dhe Alban Dudushi.

Moderatorja, Bieta Sulo ndan shpesh me ndjekësit momente familjare. Ajo ka postuar një foto pa filtra ku shihet bashkë me djalin dhe bashkëshortin, Dudushin të veshur me pizhama.

Bieta Sulo tashmë prej kohësh është e martuar me moderatorin Alban Dudushi dhe bashkë kanë një djalë. Moderatorja shpërndan shpesh foto momente të ëmbla familjare.

Ajo ka ndarë një foto ku bashkë me të birin dhe Dudushin janë shtrirë në divan dhe po shikojnë televizor. Edhe pse është normale që në shtëpi të vishesh me pizhama apo kanotjerë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sigurisht që pak përshtypje na bën, që moderatorin që e kemi parë gjithnjë të me kostum serioz, ta shikojmë me kanotjerë. Megjithatë familja përcjellin shumë dashuri, me këtë foto të zakonshme!

Moderatorët. Bieta Sulo dhe Alban Dudushi, bashkë me djalin e tyre.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment