Showbiz

Një fëmijë në familjen e reperit Noizy, “Vajzë apo djalë”?

Përmes një postimi në rrjete sociale reperi Noizy jep lajmin e mirë që do bëhet dajë për herë të dytë.
Featured image of article: Një fëmijë në familjen e reperit Noizy, “Vajzë apo djalë”? Reperi Noizy me mbesën

Është  një ndër personazhet më të klikuar në median rozë për këngët që i kthehen në hite, por dhe për jetën private.

Përmes një postimi në rrjete sociale reperi Noizy jep lajmin e mirë që do bëhet dajë për herë të dytë.

Noizy është baba i një vajze që quhet Leandra, dhe është shumë i dhënë pas fëmijëve.  Këtë reperi e tregon dhe nga fotot e videot e publikuara me mbesën në rrjete sociale.

Lajmi që do të bëhet dajë për herë të dytë e ka lumturuar pa masë reperin, i cili ka ndarë me ndjeksit foton e një torte ku shihen të vizatuara dy këmbë fëmijësh, njëra blu tjetra rozë duke e shoqëruar me shkrimin: “Vajzë apo djalë? Dajë për herë të dytë “.

Postimi në rrjete sociale i reperit Noizy.

(D.K/Dosja.al)

Shto Koment