Showbiz

“Një ëngjëll me krahë të zinj”, Lori Hoxha bën ndryshimin drastik në luk për Halloween-in(FOTO)

Edhe Lori nuk i ka shpëtuar maskimeve për Halloween, dhe ka ndarë disa foto me fansat në rrjetet sociale.
Featured image of article: “Një ëngjëll me krahë të zinj”, Lori Hoxha bën ndryshimin drastik në luk për Halloween-in(FOTO) Lori Hoxha

TIRANË- Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha është një prej personazheve më të pëfolur të shoëbizzit shqiptar, për jetën që ajo bën.

Lori është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku poston foto dhe video nga momente të ndryshme të jetës së saj.

Edhe ajo nuk i ka shpëtuar maskimeve për Halloween, dhe  ka ndarë disa foto me fansat në rrjetet sociale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ajo ishte shndërruar për Halloëeen si një engjëll me krahë të zinj, ndërsa shfaqet edhe me lukun  e ri pasi ka prerë flokët.

Ndërsa krahas fotove që ka publikuar Lori, motra e saj Sara ka mbetur e habitur dhe këtë e ka treguar me komentin e saj: Hajde Lori hajde.

A.C/Dosja.al

Shto Koment