Showbiz

“Një Don Zhuan i vërtetë”/ Publikohet lista e ish-të dashurave të Lewis Hamilton, ndër to dhe këngëtarja shqiptare (FOTO)

Në media është publikuar lajmi për listën e të dashurave të Hamilton.
Featured image of article: “Një Don Zhuan i vërtetë”/ Publikohet lista e ish-të dashurave të Lewis Hamilton, ndër to dhe këngëtarja shqiptare (FOTO) Lewis Hamilton

SHBA- Piloti i Formula 1, Lewis Hamilton është mjaft i komentuar në medie, për shkak të suksesit dhe famës nga në Formula 1.

Në media është publikuar lajmi për listën e të dashurave të Hamilton.

Ai është një ndër emrat e pasur, i cili ka një koleksion veturash të shtrenjta. Ato prekin shumën e 13 milionë funteve, një avion privat që kushton 17 milionë funte, si dhe një jaht 7 milionësh.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Legjenda Hamilton është përfolur shpesh për jetën private dhe së fundmi mediet e huaja i kanë nxjerrë listën e të dashurave që i ka pasur.

Por, në artikullin e ‘The Sun’ shihet edhe këngëtarja shqiptare Rita Ora. Kujtojmë së dyshja kaluan pushimet sëbashku, por ata mohuan të ketë diçka mes tyre, duke thënë se janë vetëm miq.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment