Showbiz

Një bashkëpunim ‘eksploziv’ mes Encës dhe këngëtarit të tallavasë po vjen! Ja cili është ai

Enca Haxhia dhe Muharrem Ahmeti do të lancojnë bashkëpunimin e tyre të parë.
Featured image of article: Një bashkëpunim ‘eksploziv’ mes Encës dhe këngëtarit të tallavasë po vjen! Ja cili është ai Këngëtarja, Enca Haxhia.

TIRANË– Se Enca Haxhia do të realizonte një videoklip me këngëtarin e muzikës tallava, askujt nuk i kishte shkuar mendja! U diskutua gjatë se kush do të ishte pjesë e bashkëpunimit në këtë klip.

Të gjithë ndjekësit hidhnin variante të ndryshme, por asnjërit nuk i shkoi mendja për Muharrem Ahmetin.

Enca më në fund e ka treguar se dy këngëtarët do të sjellin këngën e tyre të parë bashkë. “Hajde” pritet të publikohet nesër rreth orës 17:00 dhe me siguri do të thyejë rrjetin.   

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Enca Haxhisë në InstaStory.

    

(R.L/Dosja.al)  

 

Shto Koment