Politike

“Një anëtar i bandës së KQZ”, Bledar Skënderi këndon “pijanecin”: Përshëndes ata që më shajnë (VD)

Skëndëri shton më tej se ai më këngën përshendet të gjitha ta që e shajnë dhe nuk e duan.

TIRANË- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ditët e fundit është në qendër të sulmeve politike, pas gabimit në rezultatet e zgjedhjeve.

Sot një nga anëtarët e KQZ-së, Bledar Skënderi ka ironizuar të gjithë sulmet, duke u shfaqur me mikrofon në dorë dhe këdnon “Le të më thonë pijanec”.

Skëndëri shton më tej se ai më këngën përshendet të gjitha ta që e shajnë dhe nuk e duan.

“Nga nje antar i bandes se KQZ-se. P.S Jemi ne nje dasem te nje punonjeses tone! I pershendes te gjithe,ata qe na duan dhe ata qe na shajne!”, shkruan anëtari i KQZ-së.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment