Showbiz

FOTO/ 61-vjeçare dhe seksi, Sharon Stone pozon ‘topless’ për ‘Vogue Portugal’

Sharon Stone ka pozuar 'topless' për revistën prestigjoze 'Vogue' në Portugali.
Featured image of article: FOTO/ 61-vjeçare dhe seksi, Sharon Stone pozon ‘topless’ për ‘Vogue Portugal’ Sharon Stone në cover-in e 'Vogue', Portugali.

Ylli i Hollywood-it, Sharon Stone i tregon të gjitha në cover-in e muajit maj të revistës prestigjoze ‘Vogue’. Ajo ka risjell për publikun pozat që ka marrë nga roli i saj në filmin, Basic Instinct’.

Plot 30 vite nga roli i saj si vrasësja, Catherine Trammell, Sharon në setin fotografik si në filmin e 1992-shit, aktorja duket seksi në fotot bardh e zi, ku nxjerr gjoksin dhe të pasmet e ulur në divan.  

Ky film ishte ndër më të komentuarit të asaj kohe, ku sharmi i Stone u komentua gjatë në mediat e asaj kohe.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Të dua ‘Vogue Portugal’, çfarë shije të madhe, stil dhe talent të mrekullueshëm që unë kam kënaqësinë që të punoj me të. Faleminderit! Sharon Stone”,-shkruan aktorja në një postim të saj në Instagram, ku ka postuar disa foto nga seti fotografik.

L.K/Dosja.al 

Shto Koment