Showbiz

Një 25-vjetor ndryshe! Në sheshin “Skëndërbej” Era Istrefi surpizohet nga Nora dhe Roberti (VIDEO)

Fansat e kanë surprizuar këngëtren duke i kënduar të gjithë këngën e ditëlindjes, ku dhe ka fryrë qirinje e tortës, e cila ishte surprizë nga e motra,  Nora dhe kunati, Roberti.
Featured image of article: Një 25-vjetor ndryshe! Në sheshin “Skëndërbej” Era Istrefi surpizohet nga Nora dhe Roberti (VIDEO) Këngëtarja Era Istrefi, pamje nga festa e ditëlindjes.

Këngëtarja Kosovare Era Istrefi feston ditëlindjen, dalin pamjet nga festa madhështore.

Këngëtarja e hiti “Bonbon” ka festuar ditëlindjen mes mijëra fansave në koncertin e saj në sheshin “Skënderbej”.

Fansat e kanë surprizuar këngëtren duke i kënduar të gjithë këngën e ditëlindjes, ku dhe ka fryrë qirinje e tortës, e cila ishte surprizë nga e motra,  Nora dhe kunati, Roberti.

Festa nuk mbaroi këtu pasi Era 25-vjetorin e saj e beri më special me festën e organizuar me miqtë dhe të afrmit e saj, ku në sy ra veshja e këngëtares që shkëlqente.

Ne festën e këngëtares nuk ka munguar as mikja e saj Elvana që duket se ka një miqësi të ngushtë me Erën, ku nuk kanë munguar puthjet dhe përqafimet mes njëra-tjetrës.

Pamje nga ditëlindja e Era Istrefit:

(D.K/Dosja.al)

Shto Koment