Politike

Nis takimi i dytë i Ramës me opozitën e re, momenti kur eskorta e Kryeministrit futet në Kuvend

FOTO
Rama është parë të futet me eskortë dhe pse zyra e tij nga Kryesia e kuvendit është pak metra larg.
Featured image of article: Nis takimi i dytë i Ramës me opozitën e re, momenti kur eskorta e Kryeministrit futet në Kuvend Rama duke hyrë në Kuvend

TIRANË- Pak minuta më parë ka nisur takimi i dytë i Kryeministrit Edi Rama me deputetët e opozitës së re. Rama është parë të futet me eskortë dhe pse zyra e tij nga Kryesia e kuvendit është pak metra larg.

Rama duke hyrë në Kuvend

Më herët në sallën ku po zhvillohet takimi kanë shkuar dhe deputetët e opozitës së re, të cilët kanë qenë dhe kërkuesit e takimit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Myslim Murrizi dhe Edmond Stojku kanë kërkuar që të diskutojnë sot me Ramën, ku tema kryesore është Reforma Zgjedhore e cila tashmë po diskutohet në Kuvend.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment