Politike

Nis festa në Berat, Blendi Klosi ‘tërbohet’ pas fitores, i lag mbështetësit me shampanjë!

Ka qënë vetë Klosi ai që ka hapur shampanjën duke festuar me mbështetësit. Në video shihet Klosi i cili shihet të hapë shishen e shampanjës. 

BERAT– Partia Socialiste fitoi pesë mandate në Berat, duke ia rrëmbyer një LSI-së, ndërsa PD mori dy mandate. Menjëherë pas këtij lajmi, ministri i Turizmit Blendi Klosi dhe mbështetësit e PS janë mbledhur para Pallatit të Kulturës në Berat me flamuj e thirrje fitoreje.

Ka qënë vetë Klosi ai që ka hapur shampanjën duke festuar me mbështetësit. Në video shihet Klosi i cili shihet të hapë shishen e shampanjës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment