Aktualitet

Nikollaq Çepaj në gjendje të rëndë, ka marrë një plumb në kokë gjatë atentatit

Sipas burimeve bëhet me dije se gjendja shëndetësore e Nikollaq Çepaj është e rëndë, pasi ka marrë një plumb në kokë dhe disa plumba të tjerë në trup. 
Featured image of article: Nikollaq Çepaj në gjendje të rëndë, ka marrë një plumb në kokë gjatë atentatit Urgjenca e Vlorës

VLORË- Detaje të reja janë mësuar nga atentati në Vlorë, ku mbetën të plagosur, Roland dhe Nikollaq Çepaj. Sipas burimeve bëhet me dije se gjendja shëndetësore e Nikollaq Çepaj është e rëndë, pasi ka marrë një plumb në kokë dhe disa plumba të tjerë në trup. 

36-vjeçari i plagosur menjëherë pas ngjarjes u dërgua në spital dhe ndodhet në sallën e operacionit nën kujdesin e mjekëse.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Atentat me armë në Vlorë. 2 persona kanë mbetur të plagosur dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Bashkimi”, ku është qëlluar në drejtim të Roland Çepajt dhe Nikollaq Çepaj që pak ditë më parë kishte dalë nga burgu. Policia po punon për zbardhjen e ngjajres së rëndë.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment