Politike

Niko Peleshi mbush 50 vjeç! Një ‘opozitar’ feston ditëlindjen e tij, deputeti Valteri e suprizon me tortë

FOTO
Deputeti Halit Valteri i ka bërë një surprizë me tortë për ditëlindjen e tij, duke mos e lënë pa një urim edhe në rrjetet sociale. 
Featured image of article: Niko Peleshi mbush 50 vjeç! Një ‘opozitar’ feston ditëlindjen e tij, deputeti Valteri e suprizon me tortë Halit Valteri dhe Niko Peleshi

TIRANË- Ditën e sotme gjatë mbledhjes në Komisionin e Veprimtarise Prodhuese, Tregtinë dhe Mjedisin, kryetari Niko Peleshi është surprizuar nga kolegët e tij të opozitës.

Deputeti Halit Valteri i ka bërë një surprizë me tortë për ditëlindjen e tij, duke mos e lënë pa një urim edhe në rrjetet sociale. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Edhe 100 vite të lumtura Niko Peleshi, kënaqësi dhe privilegj të punoj çdo ditë me ju koleg. Mbarësi kudo në jetë!,”-shkruan Valteri në Facebook.

Ish-zv.kryeministri dhe ish-ministri i Bujqësisë, Niko Peleshi mbush sot 50 vjeç.

(k.m/dosja.al)

 

Shto Koment