Showbiz

Nihali e ‘Dashuri e Ndaluar’ heq dorë nga aktrimi? Aktorja turke nxjerr në treg revistën e saj, pjesë të kopertinës bën bashkëshortin e saj

Karantina ka ndaluar xhirimet e serialeve turke duke i lënë kësjtu aktorët të shprehin imagjinatën dhe të gjejnë pasione të tjera. Aktorja Neslihan Atagul duket se do ti përkushtohet biznesit.
Featured image of article: Nihali e ‘Dashuri e Ndaluar’ heq dorë nga aktrimi? Aktorja turke nxjerr në treg revistën e saj, pjesë të kopertinës bën bashkëshortin e saj Neslihan Atagul
Përditësuar:

TURQI-Personazhi i Nihal në telenovelën ‘Dashuri e Pafund’ i dha famë të madhe aktores turke Neslihan Atagul. Prej muajsh ajo ndodhet në karantinë aty ku ka zhvilluar një pasion të sajin, biznesin.

Aktorja ka hequr dorë nga aktrimi për pak kohë, për t’ju përkushtuar projektit të saj të ri.
Bëhet e ditur se Neslihan do të publikojë një revistë online me titull “Hadsiz” aty ku do të zhvillohen tema interesante, intervista dhe të ftuar të famshëm.

Revista ka dalë ne treg ditën e djeshme dhe është publikuar në Instagramin e aktores. Pjesë e saj si fillim ishte bashkëshorti i saj, aktori i njohur turk Kadir Dugolu.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Neslihan Atagül Doğulu (@neslihanatagul) on

Nuk dihet se cili personazh i famshëm do të jetë në kopertinën e revistës rradhes tjeter.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment