Politike

Ngushtohet diferenca PD-PS! Etilda Gjonaj nuk përmbahet, thërret numëruesin dhe ia bën me gisht, momentet kur ministrja del nga vetja

VIDEO
Siç duket edhe nga pamjet e siguruara nga Dosja.al, Gjonaj shfaqet e nervozuar teksa flet me një prej numëruesëve, të cilit i bën gjithë kohës shenja me gisht.
Featured image of article: Ngushtohet diferenca PD-PS! Etilda Gjonaj nuk përmbahet, thërret numëruesin dhe ia bën me gisht, momentet kur ministrja del nga vetja Etilda Gjonaj

TIRANË– Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj është shfaqur tejet e nervozuar teksa po ndjek nga afër numërimin e votave tek njësia numër 7 në Tiranë. Në këtë zonë të kryeqytetit po ngushtohet diferenca mes PS dhe PD, lajm ky që nuk i ka pëlqyer ministres ende në detyrë.

Siç duket edhe nga pamjet e siguruara nga Dosja.al, Gjonaj shfaqet e nervozuar teksa flet me një prej numëruesëve, të cilit i bën gjithë kohës shenja me gisht, por për shkak të zhurmës nuk mund të deskriptohet asnjë fjalë. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: HAP PAS HAPI/ Numërohen 60% e kutive të votimit në vend! PS-ja me diferencë të lehtë, ‘ngjyros’ me lejla Jugun! PD-LSI në rritje, prijnë në Veri

(k.m./dosja.al)

Shto Koment