Showbiz

“Ngrita këmbën dhe…”/ Ju grisën pantallonat, Lei Kraja flet për incidentin në mes të stadiumit: Kisha dhe intervista

VIDEO
Lei ka thënë se i janë grisur pantollonat dhe ka qenë një moment mjaft i vështirë,  pasi pas ndjeshjes asaj i duhej të bënte edhe disa intervista.
Featured image of article: “Ngrita këmbën dhe…”/ Ju grisën pantallonat, Lei Kraja flet për incidentin në mes të stadiumit: Kisha dhe intervista Moderatorja, Lei Kraja

TIRANË- Moderatorja e njohur e sportit, Lei Kraja është një ndër personazhet që përflitet shpesh në shoëbizzin shqiptar për jetën e saj.

Teksa ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “Why Not” në Rtv Ora me Roza Latin, në lojën që moderatorja bën zakonisht me të ftuarit e saj “E kam bërë, nuk e kam bërë kurrë”, Lei ka treguar edhe një rast mjaft të sikletshëm që ka kaluar gjatë kohës që ka qenë në emision.

 “A iu janë grisur rrobat në rrugë ose në transmetim?”-ka pyetur Roza.

(Dëgjo minutën 1:13:00)

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Lei ka thënë se i janë grisur pantollonat dhe ka qenë një moment mjaft i vështirë,  pasi pas ndjeshjes asaj i duhej të bënte edhe disa intervista.

 “Rasti i fundit ndodhi kur isha tek stadiumi “Air Albania” ngrita këmbën dhe mu çanë komplet këtu, (tregon me dorë mes këmbëve) dhe më pas e sajova sepse kisha edhe intervista.”-është shprehur ajo.

A.C/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment