Argetim

Ngjyra, dizajne dhe luks, brenda shtëpisë së Bill dhe Hillary Clinton-it (FOTOT)

20 vite më parë, Bill dhe Hillary Clinton u larguan nga Shtëpia e Bardhë por jo nga Washington- i.

WASHINGTON- Në fotot e realizuara për Architectural Digest shihen kënde të ndryshme të shtëpisë neo-xhorxhiane, përfshirë pishinat, serrat dhe oborret.

Burimi: CNN 

A.C/Dosja.al 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

 

Shto Koment