Kuriozitete

Ngjarje e rrallë në Korçë! Qeni ushqen me gji macen (VIDEO)

Një video e shpërndarë në rrjete sociale shfaq një mace të vogël që ushqehet me gji nga një qen.
Featured image of article: Ngjarje e rrallë në Korçë! Qeni ushqen me gji macen (VIDEO) Qeni ushqen me gji macen në Korçë.

TIRANË– Disa kafshë, ku përfshihen gjitarët i ushqejnë të vegjlit e tyre me gji. Por, një ngjarje e rrallë është filmuar mes një qeni dhe një maceje.

Në një video të shpërndarë nga redaksia e JOQ në rrjete sociale shfaqet një qen, i cili ushqen me gji një mace.

Ngjarja e çuditshme është filmuar në Korçë. Qeni qëndron pa lëvizur fare ndërsa macja e vogël ushqehet me qumësht.

Emocionuese të shohësh se si kafshët e kanë instsiktin e dhëmbshurisë, në disa raste më shumë se njerëzit!

 

View this post on Instagram

 

Ka edhe kështu 😂

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania) on


(R.L/Dosja.al)

Shto Koment