Bota

NGJARJE E RËNDË! 3-vjeçari humb eikulibrin dhe bie nga ballkoni, të afërmit e transportojnë me urgjenc në spital

Një fëmijë tre vjeçar pasi ka humbur eikulibrin ka rënë nga ballkoni i katit të pestë të një pallati në Bronx. Fatmirësisht, trevjeçari është transportuar në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën.
Featured image of article: NGJARJE E RËNDË! 3-vjeçari humb eikulibrin dhe bie nga ballkoni, të afërmit e transportojnë me urgjenc në spital Foto ilustruese

NEW YORK– Lagja famëkeqe e Bronxit është zgjuar sot me një lajm të keq ku një fëmijë tre vjeçar ka rënë nga kati i pestë i pallatit.

Sipas njoftimit të policisë 3-vjeçari kishte dalë në dritare dhe më pas humbi ekuilibrin. Menjëherë ai u dërgua në spital dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

3-vjeçari është identifikuar si Josie Garcia dhe ndodhej në shtëpi me të gjithë familjen kur ngjarja e rëndë ndodhi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ai filloi të luante me njësinë e kondicionimit të ajrit, duke zgjidhur shiritin dhe duke lëvizur një copë kartoni pranë tij, ku më pas doli në dritare  dhe u rrëzua.

Kanë qenë fqinjët ata të cilët e e gjetën  Josien në tokë dhe më pas lajmëruan familjen të cilët ndodheshin në banesë dhe se kishin parë atë që kishte ndodhur.

(o.l./dosja.al)

Shto Koment