Horoskopi

Vera është para, cili është ndikimi tek shenjat e horoskopit! Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë: Do kthehet një lidhje dominante!

Astrologia Meri Shehu ka bërë parashikimin për 12 shenjat e zodiakut, të cilat do të përballen me të papritura gjatë kësaj verë. Për më shumë lexoni çfarë thonë yjet për ju...
Featured image of article: Vera është para, cili është ndikimi tek shenjat e horoskopit! Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë: Do kthehet një lidhje dominante! Meri Shehu

Dashi

Për ju rruga e kësaj vere tërheq nga familja dhe plotësimi i një ëndrre familjare. Por në planet për të ardhmen ka shumë rrugëtim të vështire derisa të arrini në një projekt të suksesshem pune dhe dashurie

Demi

Ndryshimeve që doni të bëni i dalin shume pikëpyetje dhe shume gjemba rrugës. Por nëse do donit vërtetë të perballeshit duhet të ndryshoni shtëpi dhe partner

Binjaket

Do keni shoqerues gjatë verës në rrugëtimin tuaj Henë e Zeze. Kjo do të thotë pasion erotik dhe pasion të fshehtë dhe te papërmbajtur me instikte të forta

Gaforrja

Jemi futur në shenjen tuaj dhe ndikimi do jetë i ngrohtë por me disa përjashtime në aspektin erotik ku një marrëdhënie e fuqishme do kërkoj t’ju dominoj ose ka vite që ju dominon. Do rrezikoni disa herë në punën dhe në jetën tuaj erotike

Luani

Mund te themi që do keni një përparesi gjatë verës në lidhje me energjinë dhe forcën që ju jep Marsi në shenjën tuaj. Kjo do ju mbroj nga disa probleme familjare dhe të karrierës. Do keni ndryshime në karriere dhe në status social

Virgjeresha

Duket sikur nuk do merrni shumë pjesë në ngjarjet e mëdha të verës. Por Mërkuri i kundërt në Binjak do sjell gjatë kësaj vere një pezullim dhe një stres në lidhje me qartesinë e situatave në punë. Por mund të fitoni para dhe të beni udhetime . Hëna e Zezë do përpiqet t’ju bëjë më fanatik të joshjes

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Peshorja

Do keni mundësinë e një çlirimi në lidhje me planet tuaja kryesore. Aferdita në Gaforre do ju ndihmoj shumë gjate verës në lidhje me një martese dhe një pune që do reklamohet shumë

Akrepi

Do jeni ju shenja qe do i jepni dominance kësaj Vere. Hëna në ditën e sotme të solsticit Veror është në shenjën tuaj dhe ngre ndjenjat dhe shqetësimet tuaja në përparësi. Duhet të luftoni për të arritur një mashkull të fuqishëm dhe një karriere dominante

Shigjetari

Zjarri dhe uji nuk shkojne shumë bashke Pasi jemi tashmë në Gaforre në shenjë të cilësuar të ujit por aventura dhe dëshirat tuaja do përparojnë falë Marsit në Luan. Kjo ju bënë energjik në dashuri por edhe në ndarje në çift

Bricjapi

Jeni në një moment ku potencën e marrin te tjerët dhe ju duhet të ndiqni. Diellin pavarësisht nëse doni apo jo. Pra kjo periudhe ju sjell njerëz të rëndësishëm që duhet t’i kuptoni apo që do venë dominancat mbi ju

Ujori

Do jeni një nga shenjat e preferuara të mënyrës se si do ta përballoni rutinën e cila ju sjell një stine dhe pune ku do prekni njerzit shpirtërisht por edhe vete ju do jeni me të ndjeshëm. Marsi ne Luani ju fton në një antagonizem në një çështje familjare

Peshqit

Trekendeshi i shenjave te Ujit do ju ndikoj pozitivisht. Do gjeni romantizëm dhe ngrohtësi. Por në disa raste duhet te dilni nga ëndërrimet dhe të bëni përpara me një plan konkret në lidhje me punën dhe udhëtimet

Shto Koment