Bota

Nga pula e pjekur e deri tek luleshtrydhet…/ Ja cili ishte vakti i fundit i 9 vrasësve më të famshëm serialë

Vrasësit në vaktin e tyre të fundit mesa duket kanë kërkuar ushqimet e tyre të preferuar.
Përditësuar:

Nga pula e pjekur, kafja, luleshtrydhja, akullorja dhe deri tek ushqimi i burgut janë disa nga ushqimet që 9 vrasësit më të frikshëm serial kanë kërkuar përpara se të iknin nga kjo botë.

Vrasësit John Wayne Gacy, Aileen Wuornos, Timothy McVeigh, Ted Bundy, Stephen Wayne Anderson, John Martin Scripps, Marion Albert, Pruett Fritz Haarmann, dhe Charles Starkweather, në vaktin e tyre të fundit mesa duket kanë kërkuar ushqimet e tyre të preferuar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(A.K.Dosja.al)

Shto Koment