Kuriozitete

Nga parkimi i makinave në Hong Kong deri pianoja prej kristali, këto janë 21 gjërat më të shtrenjta në botë(FOTO)

Shikoni fotot e vendeve dhe objekteve më të shtrenjta në mbarë botën.
Përditësuar:

TIRANË- Ndonjëherë çuditemi nga vlerat marramendëse të objekteve apo bizhuve të luksit. Sot në këtë artikull do iu tregojmë 21 gjërat më të shtrenjta në botë.

Burimi: corriere.it

A.C/Dosja.al

Shto Koment