Bota

Nga një buf i mërzitur deri tek një ari që vallëzon, ‘Awards Comedy Photography’ sjell ‘komendinë’ për të cilën të gjithë kemi nevojë tani

Pas këtyre fotove të  gjithë mund të qeshin dhe ti gezoheni ‘komedisë’ që vjen nga natyra.

Natyra është ajo që nuk është prekur nga errësira që pandemia e koronavirusit ka sjell në të gjithë botën, duke sjellë në këto ditë të vështira pak humor dhe kënaqësi.

Pas këtyre fotove të  gjithë mund të qeshin dhe ti gezoheni ‘komedisë’ që vjen nga natyra.

Nga një ari në Alaskë që kërcen, një dre që përqesh shokun, një fokë që pozon në plazh, janë pjesë e fotografive më të bukura të mbledhura nga konkursi i “Comedy Wildlife Photography Awards 2020”

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi: CNN

 

Shto Koment