Showbiz

Nga malet në bregdet, ja ku i gjeti fundjava VIP-at shqiptarë: Erdhi vera

Temperaturat e larta kanë sjellë frekuentimin e plazhit këtë fundjavë nga vipat shqiptar, disa prej të cilëve nuk e kanë tradhëtuar bregdetin e vendit tonë.
Featured image of article: Nga malet në bregdet, ja ku i gjeti fundjava VIP-at shqiptarë: Erdhi vera bregdeti shqiptar

SHQIPËRI- Moti i nxehtë ka bërë që vipat shqiptarë të rifillojnë pushimet.  Këtë fundjavë ata kanë perferuar të frekuentojnë vendet bregdetare.

Ajo që bie në sy është se preferenca e shumë nga vipave këtë fundjavë është bregdeti shqiptar si Vlora, Saranda, Kavaja dhe Dhërmi.

Ndryshimin e bën Ori Nebija e cila këtë fundjavë ka zgjedhur të vizitojë Valbonën që vazhdon të jetë e mbuluar nga dëbora.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Erdhi vera”- ka shkruar ajo në fotot e ndara në historitë e instagramit teksa është duke ecur në dëborë.

 Fotot e ndara nga vipat shqiptar në rrjetet sociale:

(f.i/dosja.al)

Shto Koment