Showbiz

Nga Maddona tek Eva Mendes, këto janë 19 femrat e famshme që nuk përpiqen të duken perfekte

19 femrat më të bukura që nuk tentojnë të gënjejnë në rrjetet sociale duke fshehur fytyrën e vërtetë.

TIRANË- Zakonisht jemi mësuar që në rrjetet sociale të shohim perfeksion në çdo foto dhe femra të kuruara deri në detaje.

Por në fakt nuk është gjithçka reale nga ajo çfarë shohim nëpr filma apo Instagarm.

Pasi çdo personazh publik për çdo dalje që bën në ekran, publik apo kudo tjetër para masave ka një staf pas vetes që kujdesen ato deri në detaje, që gjithçka të jetë në rregull.

Sot në këtë artikull Dosja.al do t’iu sjellë  një fotogaleri ku do të shikoni personazhet më të  famshmëm, sesi  duken ata në ekran apo rrjetet sociale dhe si duken në jetën reale pa make dhe flokë të rrëgulluara, të  vetmet femra që nuk kanë  frikë të tregojnë sesi duken pa u maskuar.

Burimi: Brightside 

A.C/Dosja.al

Shto Koment