AktualitetPolitikeVirale

Nga “kanceri në grykë” tek shtëpitë publike, rikthehet Hazbi Kasaj, kandidati i Këlcyrës

Rikthehet kandidati i famshëm i Këlcyrës, Hazbi Kasaj. Me një platformë të padëgjuar ai kalon në skaner të gjitha problemet në çiftet dhe familjet shqiptare.

Hazbi Kasaj, kandidati i famshëm për Bashkinë e Këlcyrës, i njohur për mallkimin përpara zgjedhjeve: “E zëntë kanceri në grykë atë që nuk më voton”, do të kandidojë përsëri.

Në platformën e tij, është lejimi i shtëpive publike.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E mbështet Edi Ramën, sidomos për lejimin e hashashit në 2016.

Për më shumë detaje ndiqni videon

Shto Koment