Sport

Nga ish-pornostare në drejtuese të skuadrës angleze, klubi i Premier League bën ndryshime në nivelin administrativ

Ish-pornostarja Eve Vorley, e cila është bashkëshortja e presidentit Sullivan, tashmë do të bëjë pjesë në këshillin administrativ të West Ham
Featured image of article: Nga ish-pornostare në drejtuese të skuadrës angleze, klubi i Premier League bën ndryshime në nivelin administrativ Eve Vorley
Përditësuar:

ANGLI-Te skuadra e West Ham ka ndryshime në nivelin administrativ. Ish-pornostarja Eve Vorley, e cila është bashkëshortja e presidentit Sullivan, tashmë do të bëjë pjesë në këshillin administrativ të skuadrës angleze. Kështu, “Hammers” afrojnë në gjirin e tyre një tjetër personazh të filmave “+18”.

55-vjeçarja ka qënë e famshme në fund të viteve 90 në industrinë e filmave për të rritur dhe në fillim të viteve 90 Eve Vorley ka marrë pjesë në shumë filma si, Fqinjët e zhveshur” dhe “Infermierët Studentë Lezbike”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment