Virale

Nga Grida Duma tek Ervin Salianji, ‘të ftuarit e nderit’ tek ditëlindja e aktivistit, festimet me dy gishta lart (FOTOT)

Aktivisti Aulon Kalaja festoi ditëlindjen e tij të 30-të dhe me atë rast kishte ftuar ish-deputetët: Grida Dumën, Ervin Salianjin dhe Jamarbër Malltezin. 
Featured image of article: Nga Grida Duma tek Ervin Salianji, ‘të ftuarit e nderit’ tek ditëlindja e aktivistit, festimet me dy gishta lart (FOTOT) Pamje nga ditëlindja

TIRANË– Ditën e djeshme disa preh figurave më të rëndësishme të PD-së ishin mbledhur bashkë për të festuar.

Aktivisti Aulon Kalaja festoi ditëlindjen e tij të 30-të dhe me atë rast kishte ftuar ish-deputetët: Grida Dumën, Ervin Salianjin dhe Jamarbër Malltezin.

Kanë qënë foto e shpërndara në rrjet ato që kanë lënë të kuptojnë publikut se të gjithë kanë qënë të ftuar për ditëlindjen.

Tjetër gjë që ra në sy ishte mbizotërimi i ngjyrës blu në tollumbace, flamunjt e PD-së dhe sigurisht ajo që mund të mungonte: simboli i dy gishtave lart.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment