Showbiz

Nga eksperienca me Zen Berishën, Armina Mevlani jep këshilla për dashurinë: Pa atë nuk keni asgjë(FOTO)

përmes një postimi në Instastory Armina ka folur   dhe u ka dhënë një  këshillë  ndjekësve  të saj  në  lidhje me marrëdhëniet që ato krijojnë në  jetën.
Featured image of article: Nga eksperienca me Zen Berishën, Armina Mevlani jep këshilla për dashurinë: Pa atë nuk keni asgjë(FOTO) Armina Mevlani

TIRANË- Armina Mevlani është një prej personazheve më të ndjekur  të shoëbizzit shqiptar,dhe e përfolur gjithashtu për lidhjen e saj me Shkëlzen Berishën.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, nga ku ndan me fansat momente të ndryshme nga jeta e saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Së fundmi përmes një postimi në Instastory Armina ka folur   dhe u ka dhënë një  këshillë  ndjekësve  të saj  në  lidhje me marrëdhëniet që ato krijojnë në  jetë.

“Pavarësisht nga miqësia apo lidhjet e dashurisë, të gjitha lidhjet bazohen në besim. Pa atë nuk keni asgjë.”-shkruan Armina.

A.C/Dosja.al

Shto Koment