Showbiz

Nga Beckham, Nikolas Cage e Will Smith, LISTA me 14 yjet e Hollywood-it që trashëguan bukurinë tek djemtë e tyre

Dukej sikur askush nuk mund t'ua kalonte atyre për sharmin dhe bukurinë, por sidoqoftë doli që një gjeneratë e re djemsh të talentuar, ambiciozë dhe shumë tërheqës po ua merr në kthesë.
Featured image of article: Nga Beckham, Nikolas Cage e Will Smith, LISTA me 14 yjet e Hollywood-it që trashëguan bukurinë tek djemtë e tyre Femijet e te famshmeve

Ishin kohët kur aktorë të mëdhenj si Alain Delon, Jude Law dhe të tjerë po thyenin zemrat e zonjave në të gjithë botën. Dukej sikur askush nuk mund t’ua kalonte atyre për sharmin dhe bukurinë, por sidoqoftë doli që një gjeneratë e re djemsh të talentuar, ambiciozë dhe shumë tërheqës po ua merr në kthesë. Fare lehtë ata po konkurrojnë me prindërit e tyre, ata janë rritur dhe na kanë tërhequr të gjithëve vëmendjen.

1. Jude Law and Rafferty Law

1. Jude Law and Rafferty Law

Shumica e njerëzve nuk e dinë që Jude Law është babai i 5 fëmijëve. Një 23-vjeçar i quajtur Rafferty Law është djali i Jude nga martesa e tij e parë me aktoren Sadie Frost. Ai ka trashëguar tipare delikate të fytyrës nga babai i tij. I riu ka punuar si model për mjaft kohë dhe merr pjesë në shfaqjet e modës në të gjithë botën.

2. Alain Delon and Alain-Fabien Delon

2. Alain Delon and Alain-Fabien Delon

A ka dikush që mund të garojë me Alain Delon dhe paraqitjen e tij? Ndoshta i vetmi person që mund ta bëjë këtë është djali i tij. Alain Fabien është 25 vjeç, aktron në filma dhe punon si model. Që nga viti 2015, i riu ka qenë fytyra zyrtare e shtëpisë së modës Dior.

3. Tom Hanks, Colin Hanks, and Chet Hanks

3. Tom Hanks, Colin Hanks, and Chet Hanks

Tom Hanks ka 4 fëmijë, përfshirë një vajzë, Elizabeth Ann dhe një djalë, Colin nga martesa e tij e parë. Ky i fundit trashëgoi talentin e shkëlqyer të aktrimit të babait të tij dhe u bë një aktor dhe producent i suksesshëm. Chet dhe Truman Theodore janë djemtë e Tom Hank nga martesa e tij e dytë. 29-vjeçari Chet së pari vendosi të ndiqte gjurmët e babait të tij si aktor, por duket se ka ndryshuar mendje. Sot ai është duke kompozuar këngë rap. Sa i përket djalit të vogël, ai mban një mënyrë jetese të izoluar dhe nuk i pëlqen vëmendja e publikut.

4. David Beckham and Brooklyn Beckham

4. David Beckham and Brooklyn Beckham

David Beckham është babai i 3 djemve dhe një vajze. Pavarësisht moshës së tij të re, djali i madh, 20-vjeçari Brooklyn, tashmë e ka provuar veten në shumë sfera. Si fëmijë, ai ishte shumë i apasionuar pas futbollit dhe e luajti atë shumë mirë, më pas ai punoi si model dhe aktor, por përfundimisht e gjeti veten në fotografi. Sot, Brooklyn ndihmon fotografët e famshëm dhe bën fotografi për fushata tregtare.

5. Stellan Skarsgård, Alexander Skarsgård, and Bill Skarsgård

5. Stellan Skarsgård, Alexander Skarsgård, and Bill Skarsgård

Të gjithë duket se janë njohur me dinastinë Skarsgård. Stellan është një baba i lumtur i 8 fëmijëve! Shumë prej tyre tashmë e kanë lidhur jetën e tyre me kinematografinë. Sidoqoftë, Aleksandri 43-vjeçar, djali i parë i Stellan dhe Bill 29-vjeçar tashmë janë bërë të preferuarat tona. Të dy janë aktorë të ndjekur.

Clint Eastwood është një tjetër baba i lumtur i shumë fëmijëve. Aktori dhe producenti ka 7 fëmijë. Ndoshta më i famshmi prej tyre është një 33-vjeçar Scott Eastëood. Si fëmijë, djali tregoi interes për aktrimin dhe babai i tij vendosi ta ndihmonte duke e filmuar në dramën, “Flamujt e Etërve Tanë”. Sot, Eastëood Junior është i përfshirë në shumë projekte të mëdha dhe ka një ushtri tifozësh.

6. Clint Eastwood and Scott Eastwood

6. Clint Eastwood and Scott Eastwood

Djali i aktorit popullor Jeremy Irons gjithashtu ka vendosur të zgjasë dinastinë e aktorit. Max e fitoi suksesin e tij pas publikimit të filmit “The Host”, i cili bazohet në romanin e Stephenie Meyer, ku ai luajti një nga rolet kryesore. Pas kësaj, ai ishte i ftuar të jetë në serialin “Mbretëresha e Bardhë” dhe karriera e të riut është rritur gjithnjë e më shumë që nga atëherë. Falë pamjes së tij të jashtëzakonshme, Maksi dikur ishte një model shumë i kërkuar.

8. Will Smith, Jaden Smith, and Trey Smith

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
8. Will Smith, Jaden Smith, and Trey Smith

Djali i vogël i Will Smith, Jaden, është i njohur nga shumë njerëz. I riu shfaqet shpesh në skenën sociale, bën bamirësi, punon si model dhe kompozon muzikë.

9. Kurt Russell and Wyatt Russell

9. Kurt Russell and Wyatt Russell

Një 33-vjeçar ëyatt Russell është djali i Kurt Russell dhe aktores Goldie Haën. Ishte disa vjet më parë kur ëyatt po planifikonte t’ia kushtonte jetën sportit. Ai po luante hokej profesionalisht. Sidoqoftë, ai duhej të ndalonte karrierën e tij për shkak të traumës. Sot, ai po e provon veten si aktor. Russell ka luajtur rolin kryesor në filmin Folk Hero & Guy Funny dhe ka luajtur në episodin e serialit, “Black Mirror”.

10. Pierce Brosnan, Dylan Brosnan, and Paris Brosnan

10. Pierce Brosnan, Dylan Brosnan, and Paris Brosnan

Djemtë e Pierce Brosnan nga martesa e tij e dytë, Dylan dhe Paris, ishin shumë me fat që morën pamjen e mirë të babait të tyre. Nuk është për t’u habitur që të dy të rinjtë vendosën të krijojnë një karrierë në biznesin e modelimit. 22-vjeçari Dylan merr pjesë në shfaqjet e modës për markat si Burberry dhe Yves Saint Laurent, ndërsa Paris 18-vjeçar bashkëpunon me Dolce & Gabbana. Përveç modelimit, Dylan është aktivisht i angazhuar në muzikë, ndërsa Paris është i përfshirë në xhirimin e filmave të shkurtër.

11. Bill Pullman and Lewis Pullman

11. Bill Pullman and Lewis Pullman

Djali 26-vjeçar i Bill Pullman, Lewis Pullman, gjithashtu ka vendosur t’i kushtojë jetën e tij filmit. Ai filloi me filma të shkurtër, por sot ai mund të shihet në kinema të njohura si Bad Times në El Royale dhe Catch-22.

12. Arnold Schwarzenegger and Patrick Schwarzenegger

12. Arnold Schwarzenegger and Patrick Schwarzenegger

Djali i Arnold Schëarzenegger ka qenë një fëmijë ambicioz që nga fëmijëria. Në moshën 15 vjeçare, ai themeloi kompaninë e tij të veshjeve të burrave. Pas kësaj, i riu arriti të punojë si model dhe u bë imazhi e markës Hudson Jeans. Patrick gjithashtu është tërhequr gjithmonë nga filmat dhe luajti në skenë, “Grown Ups 2” dhe luajti rolin kryesor në dramën romantike, “Midnight Sun”.

13. Tommy Lee and Brandon Thomas Lee

13. Tommy Lee and Brandon Thomas Lee

Brandon Thomas Lee, djali 23-vjeçar i aktores Pamela Anderson dhe muzikantit Tommy Lee, jo vetëm që trashëgoi një pamje të bukur nga prindërit e tij, por edhe aftësitë krijuese. Sot, Brandon po ndërton karrierën e tij si aktor dhe tashmë është shfaqur në disa filma.

14. Nicolas Cage and Weston Coppola Cage

14. Nicolas Cage and Weston Coppola Cage

Neston Coppola Cage ka një personalitet të gjithanshëm. Në moshën 28 ​​vjeçare, ai nisi të aktronte në disa filma dhe sot është bërë një muzikant i njohur. ëeston këndon në grup, Eyes of Noctum. ëeston tashmë është martuar dhe është bërë vetë baba./ Brightside

(E.S. Dosja.al)

Shto Koment