Showbiz

Nevina Shtylla pozon me këmbën ngritur, aktori i Portokallisë kap detajin dhe i bën komentin EPIK (FOTO)

Me një pozë mbështetur në shtyllë, Ledio Lako gjeti komentin tipik për Nevina Shtyllën.
Featured image of article: Nevina Shtylla pozon me këmbën ngritur, aktori i Portokallisë kap detajin dhe i bën komentin EPIK (FOTO) Aktori i Portokallisë, Ledio Lako dhe moderatorja, Nevina Shtylla.

TIRANË– Moderatorja, Nevina Shtylla ka ndarë një pozë me ndjekësit, por aktorit të Portokallisë, Ledio Lakos i kapi syri një detaj.

Nevina, e veshur me një palë paliçeta të kuqe, me këmbën të ngritur dhe mbështetur në një shtyllë është shkrirë së qeshuri nga komenti i Ledios.

“Nevina Shtylla je mbështetur në shtyllë?”- shkruan Ledion Lako në foton e moderatores.                          

Me këtë detaj, aktori i humorit e bëri Nevinën të shkrihet së qeshuri: “I kam fiksim hahahahaha”.

Moderatorja, Nevina Shtylla.
Komentet në postimin e Nevina Shtyllës.

(R.L/Dosja.al)

                                                         

Shto Koment