Argetim

Nestle prezanton çokollatat e reja Kit Kat, me çmimin e kripur!

Kit Kati i ri i personalizuar, do të dali në treg në Londër në 26 shtator, dhe do të jetë në çdo dyqan.
Featured image of article: Nestle prezanton çokollatat e reja Kit Kat, me çmimin e kripur!

Londër- Kompania gjigande zviceriane  Nestle ka nxjerrë në tregun londinez versionin më të ri të çokollatave Kit Kat.

Versioni i ri i krijuar posaçërisht për Londër, është tejet luksoz pasi çdo çokollatë është e bërë me dorë, ka 1500 lloje të ndryshme shijesh, si dhe mund të personalizojë paketimin sipas dëshirës suaj.

Nestle e ka nxjerrë versionin e ri të çokollatës Kit Kat për periudhën e Krishtlindjeve, dhe çdo shufër çokollate do të ketë një çmim prej 17 dollarësh.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kit Kati i ri i personalizuar, do të dali në treg në Londër në 26 shtator, dhe do të jetë në çdo dyqan të qyteteve të mëdha.

Burimi: CNN 

E.C/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment