Showbiz

“Nëse nuk më bën të prishem, mos u kthe”, e pozicionuar Enca i drejtohet meshkujve, Ermal Mamaqi s’ja përton: Paske dalë vetvetja (Foto)

Enca Haxhia ka postuar një foto me një mbishkrim tejet provokues ku flet për orgazmën.
Featured image of article: “Nëse nuk më bën të prishem, mos u kthe”, e pozicionuar Enca i drejtohet meshkujve, Ermal Mamaqi s’ja përton: Paske dalë vetvetja (Foto) Aktori i humorit, Ermal Mamaqi dhe këngëtarja, Enca Haxhia.

TIRANË– Këngëtarja, Enca Haxhia ka bërë një postim në rrjete sociale si asnjëherë tjetër. Enca ka postuar një foto ku nxjerr në pah format e lakmuara me bikini pink, por si që bie në sy është shkrimi bashkëngjitur fotos së këngëtares.

“Nëse nuk më bën të prishëm, atëherë mos u kthe pas,”– shkruan Enca në postimin në rrjete sociale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pas këtij postimi ka ardhur dhe komenti ‘pikant’ i Ermal Mamaqit: “Paske dalë vetvetja”.

Këngëtarja njihet për publikimet e saj provokuese, ku vetëm pak ditë më parë postoi videon pa filtra ku bënte tëerk me bikini (Lexo këtu).

Postimi i Enca Haxhisë dhe komenti i Ermal Mamaqit.

Shto Koment