Sport

Nëse nuk dini si të shtyni kohën, portieri Handanovic ka një ide për ju

Gardiani i Interit sheh ndeshje të tjera dhe shpik stërvitje
Featured image of article: Nëse nuk dini si të shtyni kohën, portieri Handanovic ka një ide për ju Samir Handanoviç

Samir Handanovic ka një sekret për të shtyrë kohën gjatë karantinës.

Sot, portieri i Interit u është përgjigjur pyetjeve të tifozëve në rrjetet sociale. Mes temave të shumta të prekura edhe ajo e emergjencës së koronavirusit.

“Në fillim të gjithë mendonim se nuk ishte kaq e rëndë sa mendohej, duke e marrë pak si lehtë… Tani jemi të vetëdijshëm dhe ndjekim rregullat. Për pjesën tjetër, shqetësumi është normal”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Vështirë të ruash përqendrimin. Shoh shpesh ndeshje të tjera, sepse më ndihmojmë të jem në klimë futbolli. Bëj çfarë mundem, duke shpikur edhe stërvitje”.

M.P. / Dosja.al

Shto Koment