ArgetimKuriozitete

Nëse një mashkull ka këtë gjë në garderobën e tij, me siguri do t’ju tradhëtojë

Telegrafi shkruan se për burra të tillë, nuk ka shumë rëndësi romanca në çift por eksperiencat e shumta.
Featured image of article: Nëse një mashkull ka këtë gjë në garderobën e tij, me siguri do t’ju tradhëtojë Foto Ilustruese

TIRANË– Nëse një mashkull vesh bluzë me logo të madhe dhe të brendeve të njohura, me shumë gjasa ai është një tradhëtar.

Telegrafi shkruan se për burra të tillë, nuk ka shumë rëndësi romanca në çift por eksperiencat e shumta.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ata tërhiqen më pak nga femrat që duan marrëdhënie serioze në planin afatgjatë, krahasuar me burrat që veshin bluza që kanë një logo të vogël ose nuk kanë fare logo.

(f.m/Dosja.al)

Shto Koment