LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Nëse keni diçka për të sqaruar me partnerin, sot është dita. Horoskopi 19 nëntor

19 Nëntor 2021, 06:06 Nga DOSJA
Nëse keni diçka për të sqaruar me partnerin, sot

Dashi

Nëse po kaloni një krizë në historinë tuaj të dashurisë, bëni kujdes. Edhe në punë do të përballeni me momente plot me tension, por mos e humbisni durimin.

Demi

Po vjen një fundjavë shumë e bukur për ju, ndaj mos e humbisni. Në punë, është një kohë e shkëlqyer për të menduar për një planifikim më të madh.

Binjakët

Nëse keni diçka për të sqaruar me partnerin, mos e shtyni, sot është dita e duhur për të folur për gjithçka që ju shqetëson. Në punë, mund të jetë e nevojshme të zgjidhni një çështje të rëndësishme.

Gaforrja

Sot është një ditë ku do të jeni konfuzë për ndjenjat tuaja. Nga ana tjetër, duhet të filloni të planifikoni të ardhmen tuaj duke nisur nga karriera dhe puna që doni të bëni.

Luani

Falë ndikimit pozitiv të hënës, do të përjetoni emocione shumë të bukura. Ndërsa në punë, edhe nëse do të keni disa shqetësime të vogla, në fund do të dilni fitues.

Virgjeresha

Këto janë ditë të rëndësishme për ndjenjat, ndaj jini të vendosur. Edhe në punë, kjo periudhë e muajit është e dobishme për zhvillimin e projekteve të reja.

Peshorja

Mund të ketë pasur luhatje në historinë tuaj të dashurisë, që me shumë mundësi vjen nga distanca e partnerit/partneres. Ndërsa në punë, prisni edhe pak se do të merrni shpërblime.

Akrepi

Këtë fundjavë duhet të relaksoheni dhe të planifikoni diçka të këndshme për partnerin. Ndërsa në punë, bëni kujdes në marrëdhëniet që mund të kalojnë në çështje personale.

Shigjetari

Dita e sotme nuk do të jetë e lehtë për ndjenjat tuaja pasi ju duket sikur partneri/partnerja është i/e ftohtë ndaj jush. Në punë, nëse keni diskutime apo përplasje me drejtuesit, diskutojini pas datës 24 të këtij muaji.

Bricjapi

Në dashuri ndiheni plot energji dhe dita e sotme do ju sjellë në mendje që të filloni të përjetoni gjëra që ju japin shumë emocione. Në punë ruani vendosmërinë dhe pozitivitetin që ju dallon.

Ujori

Falë ndikimit pozitiv të Hënës, do ia dilni të lini pas cdo zënkë në dashuri. Në punë, nuk ka ndonjë lajm të veçantë, por do të jetë një ditë që vijon e qetë.

Peshqit

Fundjava do të ketë diskutime, por kini kujdes mos të nxisni debate të kota. Ndërsa në punë, nëse duhet të bëni një kërkesë, rekomandohet ta paraqisni duke filluar nga data 22.

Marrë nga Noa.al

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

horoskopi kryesore horoskopi 19 nentor 2021 horoskopi 19 nentor 2021

Sondazh

Poll

Art&Argëtim 18 Nëntor 2021, 14:31

E rallë/ Çifti shkon në dasëm me traktor

RUSI- Një çift në Rusi ka zgjedhur që të shkojë në dasëm me traktor.Alexei dhe Elisabetta kanë tërhequr vëmendjen në rrjete sociale, pasi ndryshe nga si ...

Tragjedia e Himarës, Policia aksion në bregdet, në 'shënjestër' dhjetëra 'Jet ski', gomone dhe skafe

Tragjedia e Himarës, Policia aksion në bregdet, në 'shënjestër' dhjetëra 'Jet ski', gomone dhe skafe

Përfshihet nga flakët “Golfi” tek “Zogu i Zi”, shkak problemet teknike

Kulla e vrojtimit bosh...në Potam mungon roja bregdetare, pushuesit në mëshirë të fatit

Dita e tretë e protestave në Vlorë/ Pronarët e skafeve dhe gomoneve: Na lini të lundrojmë

8 kg kanabis, në makinë iu gjet edhe një kallashnikov! Arrestohen 3 të rinj në Tropojë

Bllokohen dy turistë gjermanë në Tropojë, përfundojnë në spital

Aktivizohet një vatër zjarri në Sarandë, digjet ullishtja

Sali Berisha: Ilir Meta është opozitar i vërtetë, do të bashkërendojmë aksionin

Çuçi pranon shoqatën e velierave: E kam krijuar me miq pasionantë, s'kam biznes

Bosh plazhi i Livadhit në Himarë, sezoni i verës dështim në Shqipëri

PARALAJMËRIMI/ Berisha-Ramës: Bëj ç’të duash, e ke kohën e numëruar!

Afera e Portit të Durrësit/ Berisha: Mos bini pre, mos blini apartamente

Tragjedia në Himarë/ Berisha: Janë zhdukur kamerat që kanë filmuar skenën e aksidentit

Meta: Do vendosë sovrani, do shikoni pastaj politikanët do bëjnë më si të fortë?

Meta i bën premtimin Ramës: Do përfundosh nën këmbët e popullit të lirisë!

Meta i del në krah Berishës: PD është një dhe vetëm një, koha e përgjumjes ka mbaruar

Begaj s'ka reaguar për tragjedinë e Himarës/ Meta: Nuk është etike ta komentoj, Çuçi të ketë turp

Ilir Meta: Iniciative ligjore në Kuvend për të garantuar indeksimin e pagave

Vrasja e 7-vjeçares në Potam, Arjan Tase mbërrin në Gjykatë, mbahet i fshehur nga kamerat

Tragjedia në Himarë, Berisha: Vogëlushja u vra nga një skafist qeveritar, duhet dorëheqje

A do kishte pasur dorëheqje po të ishte Basha ministër?Ja si i përgjigjet Berisha pyetjes pikante

Protesta para Kryeministrisë/ Bashkohet Ilir Meta dhe Sali Berisha

Incidenti/ Qytetari në protestë: Largohuni nga politika ju pleqtë! Berisha: Lëre mos e luaj!

Vrasja e 7-vjeçares, agravohet protesta, qytetarët përplasen me policinë

Manovra e rrezikshme në Shëngjin, Policia reagon pas videos me jet-ski: S'është aktuale

Fusnin mallra kontrabandë, arrestohen 4 persona

Protesta e sotme, Meta: Çdo qytetar duhet të jetë i pranishëm

Meta ngushëllime në familjen Avdia:Vrasje e paralajmëruar, tallje të thuash se kemi siguri në plazhe

E konfirmon! Berisha: Sot do jem në protestë si qytetar

Aksidenti me një viktimë në Elbasan, kamioni e bën COPË 'Benzin', autori qëndron ende në timon

Berisha te familja e 7-vjeçares: Krim horror, akt i kryer nga një njeri i qeverisë

Berisha del i përlotur nga familja Avdia

Tragjedia në Himarë/ Berisha shkon për ngushëllim në familjen Avdia

Tragjedia/ Nano vizitë te familja Avdia: S'dua të keqinterpretohet ardhja ime, jam këtu si prind

Zjarr i madh në Vaun e Dejës, mali i Zefjanës përfshihet nga flakët

Operacioni 'Streha' në Tiranë, i shpallur në kërkim për prostitucion, në pranga Klodian Lila

Faza e 11-të e operacionit 'Restart'/ Do transportonin drogë me kamion drejt Turqisë, 2 të arrestuar

Komisari Tase aksidentoi për vdekje të miturën, Nano: Kush abuzon me detyrën ka dënim maksimal

Do jetë i pranishëm në protestën për vdekjen e 7-vjeçares? Meta: Varet nga axhenda ime

'Shteti ka rënë'/ Meta: Koha e mjekimit për Ramën po vjen, jemi në gjendje emergjence

Tragjedia në Himarë 'harrohet' nga drejtuesit e skafeve, në Sarandë qarkullojnë shumë pranë fëmijëve

Vrau të miturën në breg të detit, Policia Kufitare heq skafin nga vendngjarja

Ç'duhet të ndodhë që të vihet mësim? Disa orë pas tragjedisë, skafet lëvizin lirshëm në Himarë

"O Tani, jam unë, nuk doja"/ Momenti pas vrasjes së fëmijës, Tase mbi gomone, i kërkojnë llogari

'Plumbin do hash'/ MOMENTI kur ish-komisari i Himarës shikon fëmijën e vdekur, njerëzit: Vriteni!

Fëmija përplaset nga skafi në Himarë, i mituri merret nga ambulanca, policia rrethon zonën

Ndërtuan pa leje një mol dhe hodhën inerte në det, arrestohen 3 persona në Vlorë

Vrau partneren në Elbasan, Mici në gjyq: Nuk e mbaj mend ditëlindjen, s’kam lekë për avokat

Gara për projektin Milot-Fier, Rama: Akuzat se kompania ishte paracaktuar një vrimë në ujë

Rama: Do transformojë ekonominë dhe turizmin, afron ndjeshëm jugun me veriun e vendit