Virale

‘Lute nënë Nafijen’! Sozia e Taulant Ballës ‘e djeg’ me këngë në Librazhd, ngjashmëria e tij me kreun e grupit të PS-së është e frikshme

VIDEO
Në video, këngëtari i cili këndon muzikë popullore ka një ngjasim me Ballën dhe përdoruesi i ka krahasuar duke ironizuar që aty është Taulant Balla i cili i është futur muzikës
Featured image of article: ‘Lute nënë Nafijen’! Sozia e Taulant Ballës ‘e djeg’ me këngë në Librazhd, ngjashmëria e tij me kreun e grupit të PS-së është e frikshme Foto e kengetarit

ELBASAN- Një përdorues i ‘Tik Tok’ ka publikuar një video në të cilën shihet një këngëtar që ngjason në tipare me kreun e grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Ballën.

Në video, këngtari i cili këndon muzikë popullore ka një ngjasim me Ballën dhe përdoruesi i ka krahasuar duke ironizuar që aty është Taulant Balla i cili i është futur muzikës dhe po këndon në Librazhd.

Mbi video personi që ka publikuar pamjet ka vëndosur disa emoji në shenjë flake në kuptimin që ai po e “djeg” të kënduarin.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
@jur_virologu##JURSHOW♬ original sound – JURI

Në fakt nëse kjo video shihet në mënyrë kalimtare pa i kushtuar vëmëndje, çdokush mund të mendojë se Taulant Balla i është futur tregut muzikor, por në fakt nuk është ashtu.

(e.k/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment