Politike

Duma: Unë mbështes Bashën, deri në fund! Kjo historia që qeveris Berisha është bërë legjendë për diversion

Duma la të nënkuptohej se edhe nëse do të ketë kundër ish-kryeministrin Sali Berisha, ajo do të mëbshtesë Bashën.
Featured image of article: Duma: Unë mbështes Bashën, deri në fund! Kjo historia që qeveris Berisha është bërë legjendë për diversion Grida Duma

TIRANË– Grida Duma ka deklaruar se ajo do të mbështesë kreun e Partisë Demokratike Lulzim Basha deri në fund. E ftuar në “Open”, Duma la të nënkuptohej se edhe nëse do të ketë kundër ish-kryeministrin Sali Berisha, ajo do të mëbshtesë Bashën.

Për të, kreu i PD-së është vetëm Lulzim Basha dhe ai ka marrë vendime krejtësisht i vetëm.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Mbështes Lulzim Bashën deri në fund. Kjo pjesa që Berisha është në krye të PD-së e është legjendë e krijuar për diversion. Doni një person ta shikoni në fitore, shikoni se si e menaxhon ai humbjen. Ai që udhëheq në PD është Basha, askush tjetër. Unë kam enë aty dhe e kam parë që ka marrë vendime i vetëm,”- tha Duma.

(f.m/Dosja.al)

Shto Koment